Help mee!

dinsdag 6 november 2018

Marketing & communicatie vrijwilliger gezocht

Aangezien onze huidige vrijwilliger zijn taken binnenkort neerlegt, is Stichting Kwasa op zoek naar een vrijwilliger die de marketing en communicatie voor onze stichting op zich wil nemen. Taken zijn het bijhouden van social media-kanalen (plaatsen berichtjes op Twitter, Facebook en LinkedIn), het schrijven van nieuwsberichten op de website en het bedenken van marketingacties.

Bij deze werkzaamheden horen daarnaast ook het beantwoorden van e-mails en zo nu en dan het vertalen van projectbeschrijvingen en projectverslagen van het Engels naar Nederlands. Gemiddeld ben je als communicatie medewerker zo'n 1 tot 3 uurtjes per week vanuit huis bezig met je werkzaamheden voor Stichting Kwasa. Je kunt daarbij zelf bepalen op welke momenten jij je inzet. Een kleine moeite met grote impact!

Kom jij ons team versterken en Stichting Kwasa draaiende houden? Stuur dan nu een e-mail naar info@kwasa.nl.

< terug naar overzicht

Stichting Kwasa • Hoylede 18 • 2642 JJ Pijnacker • info@kwasa.nl • KvK: 27326558

doneren kan via: